| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Sa va spun despre mine...
Mie nu imi plac cei de pe TPU care dupa ce sctiu un raspuns scriu "funda?" sau "fundita?". Cine gandeste asa?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu urasc si mi-am propus sa nu urasc niciodata in viata mea.Ma sperie cum acest sentiment transforma omul in animal. Iar din animal sa te transformi in om e cam dificil spre imposibil

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Da.nu ar trebui sa facem asta.Ar trebui sa raspundem la intrebari cu dorinta de a ajuta cu adevarat pe cineva, nu pentru fundite sau puncte.Si eu mai ziceam la sfarsitul unui raspuns: funda?batting eyelashes))dar n-am mai facut astathinking

| Amphitrite a răspuns:

La fel, mi se pare total stupid sa procedezi asa. Daca cersesti nu obtii nimic deoarece omul respectiv acorda fundita pentru un raspuns folositor si inteligent nu pentru ca utilizatorul respectiv a cerut fundita.
O zi buna!

| anca_3211 a răspuns:

Nu cred ca este bine sa urasti pe nimeni, nu se merita asa un consum sentimental. Dar ai dreptate, nici eu nu apreciez aceasta cersire de funzi. Pana la urma ajutam si oricum fundele nu au mare valoare...