| anonim_4396 a întrebat:

Sa zicem ca esti intr-o multime de oameni si iti fura cineva telefonul. Ce faci dupa aia?! Te duci la jandarmii care supravegheaza si le zici: "domnu mi-a fost furat telefonul"?confused

4 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Daca l-ai vazut pe ala care ti-o luat telefonul, poti incerca sa il prinzi, nu are sens sa te mai duci la jandarmii cand ala deja s-o dus la aeroport laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Daca il vad pe cel care mi-a furat telefonul, evident ca ma duc dupa el.

| Drimmero a răspuns:

Ma duc dupa ala, evident!

| Claudiu1905 a răspuns:

Jandarmii sunt de partea hotilor, ai vazut ce a patit nea Gigi, vrei sa te duci pe urmele lui on the phone