| nicoleta24 a întrebat:

Sa zicem ca o mama ar afla ca fiica ei s-a culcat cu un baiat, iar ea zice ca nu e adevarat si pentru a se convinge o duce la ginecolog...Intrebarea mea ar fi, (pare mai stupida dar totusi) daca acea fata i-ar zice doctorului sa ii spuna ca inca mai e virgina pentru ca ar omori-o si etc doctorul ar face asa?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu, în mod normal, nu. Baftă!

| usernamealy a răspuns:

Nu cred. numai daca ii dai doctorului mita :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand daca "fata" a facut asta, ar trebui sa stie sa suporte si consecintele si sa nu isi minta mama. Depinde de doctor. In mod normal nu ar trebui sa faca asta, dar in ziua de azi nu ma mai mira nimic.