| blue-star a întrebat:

Am o cartela de Orange si vreau sa bag net pe tel.Cum pot sa fac asta fara sa ma duc la vreun centru de specialitate? Dau funda celui mai explicit si detaliat raspuns.

Răspuns Câştigător
| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Apelezi *100# dai la oferte, oferte de date, da la wap unlimed sau asa ceva. Daca ai cartela noua poti sa activezi o saptamana gratis internetul pe mobil, la oferte de date vei vedea optiunea. Dai funda?

3 răspunsuri:
| Raluca_7914 a răspuns:

Apelezi *100# si scrie acolo ceva de date... dai numarul respectiv si depinde cum vrei sa fie netul.

| blue-star explică:

Are cineva un raspuns mai clar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vreau si eu sa aflu