| usy313 a întrebat:

am o problema cu gamepad trust predator. de fiecare data cand vreau sa ma joc pe samp, trebuie sa scot maneta, ca sa pot sa ma joc, deoarece daca nu, CJ tot face "genoflexiuni" )...se tot lasa in sus si in jos is ma enerveaza. cum as putea sa dezactivez maneta, fara sa o scot din pc, daca exista vreun program. sau ceva.mersi

1 răspuns:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Din cate stiu nu exista nici un program. Nu poti sa ii dai disable? In caz ca e prin usb si iti apare in dreapta jos la volum si conexiunea internet).
Daca iti face asta doar in acel joc atunci e doar o eroare minora dar daca face faze de genul in mai multe jocuri atunci are vr-un defect gamepadul si ar trebui dus la reparat ca am patit si eu asta si in final face din ce in ce mai urat pana nu o sa iti mai functioneze chiar deloc.
Sper ca te-a ajutat cu ceva mesajul (oricum un astfe de program nu prea cred ca exista, dar pe de alta parte in ziua de azi gasesti un program cam pentru orice).