| ReddY25 a întrebat:

Sal,ce păreri aveți despre cei care nu se igienizeaza după ce ies din baie?

Răspuns Câştigător
| Sasukeuchiha2222 a răspuns:

Baia reprezinta igienizarea corpului

14 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Te referi la cei ce nu se spala pe mâini după ce ies de la wc?

| Hammurabi a răspuns:

Ce e aia igenizare după ce faci baie?

Răspuns utilizator avertizat
| Hammurabi a răspuns (pentru DracuIa):

Cred că trebuia să zică wc nu baie.
"cei ce nu se igenizează după ce ies de la wc"

| TheGentleman a răspuns (pentru Hammurabi):

Probabil se referă la faptul că mergi la toaletă și nu folosești bideul incorporat big grin

Răspuns utilizator avertizat
| 1234568807 a răspuns (pentru Hammurabi):

A zis igienizare dupa ce iesi din baie, adica probabil se refera la aia care nu se spala pe maini dupa ce isi fac nevoile

| CostinAlamariu a răspuns:

O parere deloc bună

| gemeni6226 a răspuns:

Lipsa de cultura generala elementara, risc ridicat de a raspindi boli.

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Provinciali...

| ZappyTv69 a răspuns:

Nu înțeleg ce spui.

Este logic ca dupa utilizarea toaletei trebuie să ne spalam si dezinfectam.

Răspuns utilizator avertizat