| cristinuca05 a întrebat:

ce site-uri mai sunt pentru a intra pe mess? ca nu imi merge messusad. in afara de meebo si ebuddy. si pe care pot sta si pe INVIZIBIL.PLZZ...dau fundita happymersi:*

Răspuns Câştigător
| Mariella a răspuns:

Cauta pe google " yahoo messenger online"

4 răspunsuri:
| bosculopulos a răspuns:

Intra pe Meebo ...era parca www.meebo.ro sau. com; Astept fundita:D

| cristinuca05 explică:

Da am intrat. mersi mult:* dar as mai avea o intrebare,big grin vad ca pot sta pe invisibil pentru toata lumea dar nu se poate da sa fiu available pentru unele persoanehappy?

| dan11 a răspuns:

Messenger online