| aLina_8828 a întrebat:

Salbig grinbig grin
luni facem o serbare la scoala si eu nu vreau sa raman. ca o sa fie naspalaughing in a 7a serbare:-&
dirigacall meu
si nu stiu ce sa ii zic la diriga ca nu pot ramane... o scuza cevabig grin
da nu stiu cethinking
idei?big grin:d
>funda!:happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai să te mai întâlnești cu anii aceștia, ține minte!
Chiar dacă va fi nașpa învață să profiți să te distrezi.
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Noi am facut toata scoala serbare, nu fiecaare clasa in parte, si a fost mai mult decat super happy(sunt a VIII-a) Treaba ta, daca te crezi prea matura pentru o serbare. straight face Zici ca ai fi cine stie ce persoana matura in clasa a VII-a.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Spune că trebuie să pleci din oraş.

| Cher22 a răspuns:

Pai laughing
Trebuie sa-mi duk cainele ( sau pisica...) la veterinar ca naste sau ca moare laughing
Bunica \ Bunicul e la spital...
Mi-am uitat cheile trebuie sa vina sa ma ia parintii laughing
Ma doare capul.winking
1. Mi-a murit hamsterul. A trebuit sa planific funeraliile.
2. Mi-am pierdut rucsacul. Apoi mi-am pierdut pachetelul. Iar mai incolo m-am pierdut de tot.
3. Alarma ceasului meu a adormit si ea. Nu am vrut sa o trezesc.
4. Am fost rapit de extraterestrii. Dupa ce am fost transportat la nava-mama, omuletii verzi nu au vrut sa imi fure creieru, insa m-au obligat sa ma duc acasa.
5. Fratele meu mai mic m-a lovit cu periuta de dinti. Pana sa ma trezesc, am pierdut autobuzul. Sunt inca un pic ametit. Pot sa nu imi mai fac tema pentru maine?
6. Nu am intarziat. Toata lumea a venit prea devreme.
7. Eram pe punctul de a pleca cand m-a muscat catelul. A trebuit sa stau sa imi revin.
8. NU am venit la scoala ieri pentru ca simteam ca o sa mi se faca rau. Din fericire, nu mi s-a facut.
9. Am intarziat pentru ca a sunat clopotelul inainte sa ajung acolo.
10. Profesorul: De ce nu ti-ai facut tema?
Elevul: Cainele meu mi-a mancat… biroul pe care era tema.

| pika a răspuns:

Ai niste cursurilaughingasa am patit eu si prietena mea chiar vineri adica ieri cand am avut serbare de craciun, ne-au suparat tare colegii iar prietena mea face cursuri de actorie dar nu avea atunci cursurile dar am inventat ca trebuie sa plece si eu sa o insotescwinkinglaughinga functionatlaughingincearcawinking:d