| dragossefu a întrebat:

Sal imi puteti spune si mie cum fac sa fac dvd botabil am luat windows 7 l-am bagat pe dvd si cand sa il instalez imi apare ceva cu botat si cand ii dau restart sa pornesc instalarea nu se intampla nimic porneste calculatoru normal.Merge sa il pornesc cand e aprins calculatoru dar dau si imi papare aceea cu botat. Daca imi puteti spune si mie cum sa fac sa mearga. FUNDA...

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Scrii imaginea iso pe dvd, atentie nu copy/paste. Dupa ce ai scris imaginea pe dvd, introduci dvd in unitate, dai restart, intri in bios si modifici ordinea dispozitivelor la bootare. Selectezi Dvd-R/W sau cum e la tine. Salvezi isi ia restart si iti booteaza dupa dvd.