| MichaelJack a întrebat:

Sal poate cineva sa-mi spuna ce trebuie sa fac ca sa pot sami formez un corp muschilos nu vreau rasppunsuri de genu:exerciti in fiecare zi, sa mananci fructe si legume, etc.ce caut eu este un program in care sa cuprinda un anumit regim pentru asa ceva; anumite mancaruri, exerciti speciale etc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cauti tu e gresit. Nu pe net se gasesc programe din astea. Trebuie sa te duci la o sala de forta si sa gasesti un antrenor care sa iti dea un program potrivit pentru tine.