| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.Acum sunt in clasa a 9..si as dori ca la anul sa ma tranfer in alta clasa..Cand ar trebui sa merg sa intreb de fisa aia de tranfer la secretariat..ca nu am ivreau sa patesc ca prima data..imi lausem foaia prea tarziu si mi s-a spus ca trebuia sa vin saptamana trecuta ca sa ma tranfer.

2 răspunsuri:
| RefinedStrings a răspuns:

De ce nu mergi ACUM la secretariat sa intrebi?

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Am fost..si au spus ca,, nu este voie,, sa-mi dea acea cerere acum.dar nu mi-au spus cand mi- odau..asa ca m-am gandit sa-mi fac una scria manual acasa si sa duc happy.