| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.Aici la noi la liceu sunt doar 2 profile bune (mate-info, filologiebig grin)si restul sunt profile tehnice..nu am avut norocul sa intru la filologie si as vrea sa ma transfer in al doilea semestru daca este posibil..sau cel tarziu dupa un an.Am cazut la automatizari a 3 clasasad.As vrea sa stiu ce ore se fac la acest profil..si la ce se da teza big grin.

1 răspuns:
| schmoll a răspuns:

O sa dai diferente la latina la filologie,si daca e bilngv engleza nu intri deloc,cat la automatizari,probabil e electronica-si automatizari,vei da la mate, romana si fizica, succes cu transferu, nu iti pierde timpu pe la tehnic, ca nu are rost