| andrei5752 a întrebat:

Sal TPU. Am bagat metin 2 united dar cand intru in joc ma joc cateva min sau chiar sec si se blocheaza. Care ma ajuta sa rezolv problema primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Amiiii69 a răspuns:

Este virusat jocul. Si mie mi s-a intamplat asa. Cel mai bine este sa stergi metin 2 united si sa restartezi compul deoarece imediat dupa ce-l stergi s-ar putea sa mai ramana "ramasite" prin calculator si sa-ti viruseze compul. Sper ca te-am ajutat