| ღSคภ๔яค a întrebat:

Sal TPU^^. Am instalat sims 3. Dau pe el porneste se incarca si acolo la meniul principal dupa ce incepe filmuletul ala de la inceput imi apare o eroare cred ce suna asa (We are unable to verify that your disc is valid copy of the Sims3.Please contact customer service.)Ce trebuie sa fac? Pls ca nu stiu ce sa fac dau funda+vot^^

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Go to Start
type in "regedit" in the search bar or click run if there is no search bar.
open HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARESimsThe Sims 3 double click SKU Now change the value to a number between 1 and 7. Deci alegi orice numar intre 1 si 7. Cineva a ales de ex. 2 si a mers!