| CInEmAx a întrebat:

Sal TPU am nevoie de mare ajutor am fost la sala (joi) ca de trei zile fac si am ridicat greutati si acum am facut febra sau nu stiu ce am facut ca mana stanga nu o pot intinde(o pot intinde cu greu) ma doare intre umar si mana la incheietura stie cineva ce pot face si din ce cauza este? Astept sfaturi dau funda plus vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut intindere musculara, trebuie sa faci exercitii usoare adica nu folosesti nici-o greutate, cu mina goala