| MortActiune a întrebat:

Sal TPU
Am o intrebare pentru voi cam cati actori au jucat in filmul TITANIC an 1997 stiind ca si dupa 16 ani oameni il adora
un mic ajutor pentru numarare http://www.imdb.com/title/tt0120338/fullcredits

PS. Am uitat sa va mai spun daca va place filmul in prezent mai ales fetelor.SI sa-mi spuneti fiecare parerile despre film ce va- impresionat cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

In primul rand : Habar n-am cati actorihee hee
Si in al doilea rand inca imi mai place, desi cred ca l-am vazut de mai mult de 5 ori thinking deci m-am cam plictisit de el. Si m-a impresionat cand a murit Jack sad