| ralucutsa_9367 a întrebat:

am si eu nevoie de niste adjective cu litera E nu stiu daca stiti "jocul"ala de pe facebook care un prieten iti scrie pe perete ca sal descriem dar cu litera prenumelui tau.acum nu-mi trece nimic prin cap plz
fundita

4 răspunsuri:
| TooCloseToTheEdge a răspuns:

Enervant; entuziasmat; ebenin; echidistant; echilibrat; ecleziastic; educativ; egal; empiric; excentric

| andra_8697 a răspuns:

Egoist, enervant, economic, educat, elegant,

| DouaPuncteD a răspuns:

Emotiv kiss

| Oprita_Denisa_1905 a răspuns:

Enervant; entuziasmat; ebenin; echidistant; echilibrat; ecleziastic; educativ; egal; empiric; excentric; elegant;