| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. Am si eu o intrebare: Am si eu un blog, friendshipneverends.blogspot.com, la toate setarile este setat ca il poate vedea oricine, dar cand scriu sus adresa blogului meu chiar daca sunt logata sau nu scrie ca adresa nu a fost gasita. Stiti de ce? Raspunsul care ma ajuta sa mearga primeste o fundita mare. love struck

Răspuns Câştigător
| AsAndreea03 a răspuns:

Exiata doua variante :

1.Sa fi putut fi sters (de cineva sau ceva)

2.De la atata logat o fi obosit si el si nu mai accepta acelasi numewinkingwinkingwinking

Oricum una din astea doua o saty fie de folos!

fundita?

1 răspuns:
| Heythere a răspuns:

Da mersi:XwinkingDa` faza e ca scriu sus si scrie ca nu il gaseste dar daca ma loghez mergethinking oricum mersiii mult>big grin