| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Am vazut astazi ceva la Telesoping la Top shop. O placa de par care si onduleaza da volum si indreapta parul (au zis ca nu deterioreaza parul ca placile obisnuite)Si as vrea sa-l cumpar voi ce ziceti ce ar trebui sa fac adica sunt bune produsele astea de la teleshoping?
Aici este saitul de la aparatul de >cuafat---
http://www.top-shop.ro/....../index.asp
DAU FUNDA MS ANTICIPATXDDDDD:****

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iti zic un sfat ...niciodata,dar niciodata sa nu cumperi ceva de la teleshop!
. toate par bune si frumoase.dar cand este sa le incerci pe bune, sunt niste panarame!

| xxxXStefanXxxx a răspuns:

Pai la mine in sat multi oameni cumpara de la teleshoping,diferite produse,si nu am auzit sa aiba probleme cu ele.

cumparatzi placa si vezi ca o sa primesti ceva si acolo trebuie sa scrie ca daca nu esti multumita primesti banii inapoi...o persoana batrana a cumparat ceva,nu a fost atenta la tv,si cand a cumparat si-a dat seama,si a sunat inapoi le-a spus in a venit cineva de la ei si i-a dat banii si si-au luat produsul inapoi.
si uh poti face asa daca nu iti place placa dupa ce o iei,dar trebuie sa ai un raspuns concret si adevarat, nu sa o folosesti pana te saturi si apoi sa zici nu iti place, din te miri ce motiv.

FUNDA?