| Leutzbv a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru crae vi s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot sa am si 7 ani..Informatia ma defineste pe acest site nu varsta.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand a cazut Ceausesculaughing

| Leutzbv explică (pentru anonim_4396):

De unde cazuse? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Leutzbv):

De la putere.l-a prins astia cand incerca sa fuga cu elicopterul si pe el si pe nevastasa elena. I-au executat imediat..in spatele lucrurilor astora cred ca au fost si rusii care nu prea il mai suportau ca era destul de ilegal sa il execute.

| Leutzbv explică (pentru anonim_4396):

Tu glumesti? Cati ani ai? Sincer...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Leutzbv):

Am varsta sub anonimat. Si sunt foarte informat in legatura cu istoria.dar cati crezi ca am? si dupa ce te-ai luat ca as avea atati?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Leutzbv):

Wow mi-ai dat funda..mersi mult! sa iti raspund si la intrebare serios totusi.cel mai frumos a fost nasterea deoarece am primit viata si viata este un lucru deosebit si de nepretuit.din pacate multi nu o pretuiesc..am vazut multe raspunsuri de ale voastre pe religie si va admir credinta..RESPECT!

| CristiB93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pari o persoana interesanta si vreau sa vb cu tine uite id meuwinking cryss.cryss32

| sonixx a răspuns (pentru anonim_4396):

HEY ma poti contacta pe id adaada309

| anonim_4396 a răspuns (pentru Leutzbv):

Eu pot sa am si 7 ani..Informatia ma defineste pe acest site nu varsta.