| ღSคภ๔яค a întrebat:

Sal TPU.Cat ai castiga la liceul militar 9si ce ar trebuisa sti, si bineinteles media cu care poti intra)
sau ce salariu ar avea un reporter la o revista destul de populara?(la ce liceau ar trebui sa intri sa ajungi reporter?) dau funda+vot:^^

1 răspuns:
| BrownyBrown55 a răspuns:

Pai la liceul militar intri cu media peste 8.50, si e bun aproape orice liceu faci ca sa devii reporter, contnteaza doar profilul la care esti inscrisa, si facultatea la care vei da, funda?