| Oanny a întrebat:

Cati dintre voi cunoasteti ce inseamna un prieten adevarat? Eu stiu ce inseamna un prieten adevarat si am facut un filmulet cu mine si cu ea. http://www.youtube.com/watch?v=8orYGSRsZQc. Astept raspunsul vostru:*

5 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Salut OaNny. Am vizionat clipul, frumos si clipul si gestul tau pentru prietena ta.Va doresc sa aveti in continuare o prietenie, sincera si frumoasa. Poate distanta Bucuresti-Galati va face mai trainica prietenia voastra. Bravo! Va pup si va urez o prietenie lunga si frumoasa in continuare.
nana

| smile a răspuns:

Buna! Sincer acest filmulet este un mod prin care i-ai multumit ca t-a oferit prietenia ei in momentele grele si usoare.Ma bucur pentru voi doua. Felicitari nu intotdeauna dai peste prieteni adevarati care sa te aprecieza si cu bune si cu rele.Sincer si eu cunosc ce inseamna un prieten adevarat.In ciuda faptului ca suntem departe una de alta ne sfatuim mereu. Prieten adevarat este cel ce te ajuta la bine si la greu si tit ofera increderea de care ai nevoie si iti ofera un umar pe care sa te bazezi neconditionat.sucess. va pup.

| Oanny explică:

Nu miai raspuns la intrebareea: "Cati dintre voi cunoasteti ce inseamna un prieten adevarat?"

| louis3 a răspuns:

Sa fiu un pic optimist, prietenii sunt ca niste "pasari" rare, care atunci cand vrei sa le prinzi, zbor! Am avut o prietena foarte buna, care imi era ca o sora, insa din pacate nu mai este printre noisad
Acum sunt in cautare...

| Bacemi a răspuns:

Foarte frumos gestul tau. Ma bucur sa vad astfel de prietenii. Eu cred ca stiu ce inseamna un prieten adevarat. Sunt oamenii carora le cer sa ma lase sa fac parte din viata lor. Oameni deosebiti care stiu ce inseamna respectul. Si mai presus de toate sunt oameni care pot la un moment dat sa se sacrifice pentru binele altuia. Din acest punct de vedere ma pot considera foarte norocos. Am ceva prieteni fata de altii. Din pacate in ziua de azi prieteniile de genul asta sunt ceva in care foarte putini mai cred. Dar ele exista si dau culoare vietii. Altfel totul ar fi alb -negru. Multumesc pentru intrebare. Mi-a facut bine sa vad filmuletul. Pe langa ca e bine realizat am vazut lucruri frumoase. Te pup si ai grija de prietenia ta. La fel ar trebui sa faca toti. Trebuie sa iti dai seama in timp cine conteaza cu adevarat in viata ta. Nu oricine iti merita timpul sau uneori si mai grav, lacrimile.