| Iulia20 a întrebat:

Sal TPU cine imi da si mie o rima/propozitie/ceva frumos de pus la status...

Răspuns Câştigător
| Deiiiia a răspuns:

1.Abia acum incep sa simt ploaia rece, si-aud aceeasi voce care spune : " Lasa totul trece.
2.Amintirea ta mă face să regret... pe alta o iubeai, eu te strângeam la piept...`
3.`Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar!`
4.Aici unde sunt acum, unii mă vorbesc. Nu ştiu sigur dacă să îi ignor sau să îi pleznesc.`
5.`Insa unele intamplari te marcheaza pe viata, unii vor sa le accepte ...altii pe seama lor invata.
6.E o lume in care, nimic nu e ceea ce pare. Te provoc sa recunosti adevarata valoare. E vorba de putere, advertising si manipulare. Faptele, nu vorbele te fac sa fii mare...`
7.`Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura.
8.Nu mai iert minciuni nu mai cred in cuvinte si doar privesc. Sunt ironica, doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.`
.

1 răspuns:
| Adryan657 a răspuns:

Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea… "
»" Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!