| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Cum poti invata mai usor. de exp pentru examene, teste, teze chiar si pentru ascultat? adica poate sunt diferite metode i ncare poti invata mai repede decat a meabig grin

Răspuns Câştigător
| Păşă a răspuns:

Pai eu pur si simplu citesc de exemplu prima fraza apoi in cer sa o rememorez in minte daca nu merge o mai citesc odata si trebuie sa fii foarte odihnit ca sa poti invata si mie imi place cel mai mult sa invat in pat probabil e mai comod. Folositor? Funda?