| anonim_4396 a întrebat:

Cum scapi de stres si suparare?

9 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu le prea da mare importanță lucrurilor, fi indiferent și nu te supăra degeaba pentru orice motiv.

Viața e scurtă...

| Iubibilăă a răspuns:

Mananci alimente sanatoase, bei un ceai cald, asculti muzica sau iesi afara cu prieteni.

| StefaniaM a răspuns:

Fa-ti o prietena laughing

| anonim_4396 explică (pentru StefaniaM):

Pai nu vrei tu sa fi prietena mea?

| StefaniaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne Feri'! Acesta nu-i un site de matrimoniale, copchile!

Răspuns utilizator avertizat
| user5493 a răspuns:

Citeste ceva.plimba te prin parc

| LaurC a răspuns:

De stres scapi prin relaxare și izolare. Îți petreci mai mult timp cu tine însuți și, după părerea mea e cea mai bună metoda.
De supărare, ar trebui să ai un prieten alături, căruia să-i împărtășești gândurile tale sau, ce te doare. Comunicarea ajută foarte mult când ai stări din acestea.

| emrys369 a răspuns:

Asculti muzica, faci sport sau fotbal (ce iti place), citesti carti, pictezi, scrii poezii/sau o carte. Sper ca te-am ajutat!