| aaaa12345 a întrebat:

Funda! Sunt racita ☻, nu mai pot respira si inspira pe nas am baut ceai aseara dar mai rau mi-a facut.Noroc ca sunt in vacanta daca nu ma invoia de la scoala.Va rog spuneti ceva dar nu fervex, bunica mea face propolis mi-am pus si din ala dar degeaba ce as putea sa i-au?

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Uite cum am scapat eu de raceala. Incearca tratamentul asta vreo 2-3 zile. Mananca 2 kg de mandarine (stiu ca ti se pare mult, dar mie mi s-a parut putinbig grin ) bea o cana de ceai cu lamai si ia o aspirina si baga-te in pat intr-o patura. A si sa fie foarte cald la tine in camera.