| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU sunt nou pe TPU asta e a doua intrebare care o pun, vreau sa intreb cum pot sa aleg castigatorul raspunsurilor sau cum pot sa dau fundita?
Am primit un raspuns bun la o intrebare si vreau sa-i dau fundita.

2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Pai ai o fundita in dreptul fiecarui raspuns, dai click pe ea!

| metehne a răspuns:

Fundita este un fel de "Multumesc" celui, care te-a ajutat cel mai mult, raspunsul caruia a fost cel mai bun, din punctul tau de vedere.
Daca iti este de folos raspunsul care la dat un anumit utilizator ii dai o fundita drept multumire ca te-a ajutat sau te-a lamurit cu ceva, care se afla in dreapta fiecarui raspuns.
E simplu. Cam atat. Succes!

Pa, pawave
aaa si bun venit printre noi!happy