| Ady3835 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va fie foame in timpul somnului si sa visati ca va duceti la bucatarie si va incalziti sa mancati? Mie mi s-a intamplatstraight face Si m-am trezit cu foamea in gatstraight face

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Și eu de foame îmi mai gătesc în vis uneori, iar apoi tot mănânc, mănânc, mănânc și nu mă satur.
Iar primul drum la trezire e la frigider. laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! se intampla oricui, e ca si cum visezi ca te duci la baie si in realitate chiar trebuie sa te duci la baie, faza cu mancatul, depinde si de psihicul tau...mi se intampla si mie, dar stii cand? atunci cand tin post, visez ca ma cheama la masa si sunt diferite bunatati, dar inca nu am cazut in ispita, sunt mai tare decat acel rau care te indeamna sa mananci.happy o zi placuta fara sa inghetitongue

| Ady3835 explică (pentru caramela):

Eu chiar m-am trezit si am mancat si acum imi e rau sad vine vomastraight face

| caramela a răspuns (pentru Ady3835):

Poate ai mancat prea mult... daca e asa, e mai bine sa vomiti, apoi te vei simti mult mai bine si te vei racori...incearca sa manaci putin, dar deshappy

greece12
| greece12 a răspuns:

laughingDa,mi s-a intamplat,tineam o dieta ingrozitoare si mi-era foame mai tot timpul!
Si-ntr-o noapte,nu numai ca am visat, dar m-am si dus la bucatarie si am mancat pana m-am saturat.
Am avut asemenea vinovatii, ca vreo doua zile n-am mai mancat nici ce-mi permitea dieta!laughing

| Ady3835 explică (pentru greece12):

Eu nu am mancat suficient seara si pe parcursul noptii stomacul imi cerea mancare straight face asa ca mi-am incalzit si am mancat in vis, apoi m-am trezit cu foamea in gatrolling on the floor

| greece12 a răspuns (pentru Ady3835):

Ce organizat poti sa fii!rolling on the floor