| Mistyk a întrebat:

Sal TPU, voi ati citit vreodata regulile pe care trebuie sa le respecti atunci cand postezi o intrebare? de pilda "Interzis pasareasca de chat" sau sa nu faci reclame si alte chestii. Dar TPU spune ca respinge intrebarile fara raspuns" Sau care necesita interventia mamei omida" gen: "Salut, oara sa ma marit cu Gheorge? E cu 5 ani mai mare ca mine si are un pichinez surd". CINE E MAMA OMIDA?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

A fost o vrajitoare care asa multa reclama-si facuse ca toata lumea credea ca e cea mai buna.

| al3xander a răspuns:

Pai pe seama ei si a altor vrajitoare acum se face misto. mai era si "prevazatoarea Ildiko", "numerologul Iliuta" si o gramada de alti escroci.