| ralucutsa_9367 a întrebat:

vreau si eu niste adjective cu litera R...nu stiu daca stiti jocul ala de pe facebook care trebuie sa o descrii cu litera prenumelui tau.va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| ralucutsa_9367 explică:

Da nu are un nume.stai ca iti explichappytu srii pe perete asta Descrieti-ma intr-un SINGUR CUVANT. Dar atentie: trebuie sa inceapa cu prima litera din prenumele vostru! Acum urmeaza ca voi sa-l publicati pe perete. S-ar putea sa aveti surprize. :d si prietenii tai trebuie sa te descrie cu prima litera din prenumele lorwinkingai inteles?

| IasmyAndra a răspuns:

Buna! daca tye rog si eu ceva.imi spui si mie cum se numeste jocul!? te rog!big grin:X