| Andre a întrebat:

Salk. am la romana de facut o compunere cu animale... imi da-ti vreo idee chiar nu stiu si in ce actiune sa descriu? ce animale si ce personaje sa apara in intamplae? stiti vreun titlu? DAU FUNDDAAAAA

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Fa despre cum iti imaginezi tu ca isi petrec animalutzele sarbatorile de iarna, cum iepurashul isi impodobeste bradul, ursul face cumparaturi pentru a pregati bucate gustoase, cum lupul cauta doar carne frageda, girafa invata copii colinde, calul pune instalatia, veveritza coace castane si asa mai departe. Un titlu ar fi "Sarbatoare pentru toti"