| Andre a întrebat:

Salk ...care dintre voi are prieten? cum v-ati cunoscut? cum ati devenit impreuna? Spunemi povestea ta de dragoste

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu de fiecare data am avut cate un obstacol ceea ce nu a ajuns nici acum sa am pe cineva langa mine si din cate statistici sunt cu fetele nici nu mai pot sa accept una langa mine 1º pentru ca au facut sex angro si 2º nu poti avea incredere in ele. Asta e viata si singur trebuie sa te descurci sad pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci incearca sa faci ce siminti tu nu te lua dupa lucrurile altora vezicei place fetei baiatului si incearca sa conversezi cu ea ii ceri idul de mess vb. si nu cumva sa ii zici pe mess ca vrei sa fii cu ea!

| roxana_2648 a răspuns:

Eu l-am cunoscut in discoteca, acum 3 ani, si ne-am indragostit.acum suntem cei mai fericiti...Eu am doar 17 ani jumatate, iar el 20.