| gabriel007 a întrebat:

Sall all. am descarcat jocul The Pink Panther Pinkadelic Pursuit pentru fratele meu dar nu stiu cum sa il instalez ma poate ajuta cineva? vot+ funda

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca este arhivat winrar atunci da click dreapta pe pachul descarcat si ->Extract to ...numele fisierului apoi deschide folderul nou format şi da dublu clic pe PPanther si incepe instalarea jocului(ar trebui să fie icoana cu chipul Pantera Roz), şi apoi poti să te joci.

| Florin_Stefan_1991 a răspuns:

De unde ai descarcat jocu?