| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall all
Ce D-zeu trebuie sa fac ca sa fiu si eu mai atragator? Nici o fata nu se uita la mine. Ce sa fac? Ce sa schimb la mine? Look-ul? Cum? Cum sa vorbesc cu fetele sa fiu si eu mai atragator, asa macar putin. Si cum le cer numarul de telefon? Va rog ajutati-ma crying
Si nu ma criticati va rog.
Funda

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ce-mi plac raspunsurile unor mari "destepti" Toti pantalonii au tur. Daca e vb de aia cu tur lasat de parca te-ai **** pe tine, da sunt convins ca tuturor toapelor si pitipoancelor proaste le plac.

Ce sa faci? Daca nu te ajuta moaca nu poti sa faci multe desi ai putea incerca sa faci ceva muschi si sa-ti imbunatatesti garderoba. Poate ai freza nepotrivita sau cine stie, poti eventual sa mergi la un stilist mai priceput sa-ti schimbe freza, sa stii ca multe frizuri pot strica teribil o figura sau o pot imbunatati considerabil.

| LoveLike2334 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Daca ai vrut sa bati apropo la idea mea cu ''pantaloni cu tur '' 'sa stii ca n-am spus ca imi plac am zis ca fetelor le plac; si cum sunt fata stau mult pe langa fete si le ascult parerile, si multe considera baieti astfel imbracati atragatori, intr-un fel.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru LoveLike2334):

Trebuie sa fii absolut imbecil sa imbraci asa ceva. Dar fiecare face ce vrea cu imaginea lui publica. Daca vrei sa arati ca si cum tocmai te-ai **** pe tine sau ti-e atat de cald intre picioare, atunci poarta ce vrei.

Fetelor le plac tot felul de lucruri scarboase - ca de exemplu pantalonii cu tur. Sau le place sa imbrace niste iegari care le intra la propriu intre buci. Sau niste iegari in conditiile in care au dieta cu shaorma cu de toate. Ma rog, uitandu-ma la multe multe fete de pe strada, sunteti ultimele in masura sa dati sfaturi legate de moda. Nici baietii care poarta roz si sclipici si pantaloni stransi pe fund si picioare nu-s mai prejos dar na...Multi sunt niste fashion victims.

3 răspunsuri:
| LoveLike2334 a răspuns:

sa stii ca nu trebuie sa te dai cu fond de ten sau sa-ti faci parul cu gel desi nu e deloc gresit.dar in primull rand.imbracate si tu cu pantaloni cu tur. crede-ma fetelor le place, trage de fiare si cel mai important intra intro gasca de baieti populari, atunci sa vezi gagici pe tine.nu cred ca e vorba de aspectul fetei, stiu muti baieti urati dar cu iubite care desigur sunt mai cunoscuti FUNDA?