| FuNN a întrebat:

Sall all Funda! Cine stie un metin 2 privat care da un lv mai mare din prima sau cu arme legendare la maga bonusuri de PvP nu conteaza nu conteaza hamachi din astea daca se poate site fara ip ex:http/23.321.4123... din astea, Ms dau funda!

3 răspunsuri:
| kosmyn98 a răspuns:

Www.metin2ro.ilive.ro te da de la lv 35 cresti usor iti faci rost de otel paladin arme legendare usor fara hamachi Funda?

| FuNN explică:

Am sal incerc sa vad cum e daca e bun iti dau!

| FuNN explică:

Ba
cand ma inregistrez imi apare un site pe care nu pot sa intru e dela prin i cum am dat eu expemlu sa nu fie deci nu iti dau funda