| geotpu;) a întrebat:

Sall allwinking! m-am gandit sa imi fac un alt id.chestia e ca nu stiu cum pot pune efectele alea speciale la numele meu care va aparea in lista celorlalti. m-am chinuit dar nu mereg ca zice ca se admite doar spatiul si altete.nu sh alte semne cum afi parantezele sau altceva.am vazut la unii fluturasi. sau ceva d genu'. cine se pricepe sa scrie rasp.multumesc anticipatwinkingbig grin

1 răspuns:
| viatadecacatt a răspuns:

Cand esti intrat pe id tau dai sus la messenger, my account info si o sa iti apara acolo la inceputul paginii "edit profile detalies", la mine a mers acolohappy