| ser_3605 a întrebat:

Sall alll de ce unii oameni nu cunosc fericirea funDOI normaL

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca sunt prea ocupati.De asta nu cunosc unii(de fapt majoritatea)fericirea.Sau suntem perfectionisti.Sau mai rau, suntem o combinatie letala intre cele douastraight face

| paramore a răspuns:

Viata iy face asa... din pacatesad
si nu te gandi ca ei sunt bucurosi de asta

| Marry:X a răspuns:

Buna.Nu o cunosc pentru ca nu stiu sa o extraga din lucruri marunte, cum ar fi ca au vazut un rasarit de soare sau un apus, au auzit o pasare cantand, nu stiu sa aprecieze natura, viata, tot ceea ce au.Viata este foarte scurta si trebuie sa o traiesti la intensitate maxima.Si eu am trecut prin multe momente dificile, dar uite-ma tot aici, deoarece m-am ridicat cu ajutorul lui D-zeu.Savureaza fiecare clipa ca si cum ar fi ultima! Pa, pa