| Andre a întrebat:

Sall...am cateva intrebari si va rog sa raspundeti :
-cat costa o placa de par?
-cat costa una cea mia ieftina?
-voi aveti? e >buna??
pareri si

Răspuns Câştigător
| Alerim75 a răspuns:

Cu 35 ron gasesti la Infinity, iar daca te inscrii reprezentanta o poti lua la pret de reprezentant. Pentru mai multe detalii contacteaza-ma la aca75ro@yahoo.com. Rasfoieste catalogul online: http://www.infinity-trade.ro/eBrochure/Default.html, placa o gasesti la pag. 262... fundita!

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

O placa de par cu multe chestii poate ajunge si la 10 milioane.dar.fosta am fost cu ea cand si-a cumparat.si a luat o placa la 1 milion(recomandata de tipa de la electrocasnice) si a spus ca e foarte buna.bine nu avea toate prostiile care le avea cele la 10.totusi isi indeplinea functie de placahappy
Ar trebui si tu sa pleci cu 2 milioane si sa mergi sa cauti putin si sa intrebi o femeie daca este prin jur ca te va ajutahappy

| Lora a răspuns:

Cea mai ieftina costa 50 de roni, iti dai seama ca nu e excelenta si ca-ti va arde parul rau de tot