| Block240 a întrebat:

Sall, am o problema care | cred ca tine de windows, problema e ca eu nu am local setting in pc, acel folder care se gaseste in C; documents and setting, user si trebuie sa fie acolo, dar eu nu-l am, ce solutii imi recomandati in afara de >reinstalarea windowsului?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Acel folder este "hidden" iar de obicei, calculatorul este setat sa nu afiseze fisierele de genul. Solutia : Control Panel ->>Appearance and Themes ->> Folder Options ->> "View" si in lista, la "Hidden files and folders" selectezi "Show hidden files and folders".

2 răspunsuri:
| Block240 explică:

Am incercat si eu asta dar tot nu mil arata, ce sa fac?sad

| yhsay a răspuns:

Hmmm, asta e bizar. S-ar putea sa ai un virus, eu asa am patit acum cateva luni si ma minunam de ce am spatiu asa mult ocupat in C cand nu prea aveam programe instalate. Si la fel, bifasem optiunea sa-mi apara fisierele hidden dar la mine ciuciu. Mie mi-a mers sa scrius direct in bara de adresa : " C:\Documents and Settings\Default User\Local Settings" dar din ce-ai scris, inteleg ca ai incercat asta si nimic...
Mai iti ramane sa cauti cu optiunea Search desi daca e vorba de-un virus, ti-l ascunde.