| andyas01 a întrebat:

Sall.am si eu nevoie de un sfat va rog, am cunoscut o fata care se baga in seama cu mine, si intr-o zii i-am cerut nr de tele si nu a vrut sa mi-l dea, da ea tot se baga in seama cu mine.si eu cand o opresc sa vb cu ea ea nu vrea sa-mi raspunda. ce sa fac ca sa pot vb cu ea. va rog dati-mi un sfat bun.

Răspuns Câştigător
| Borgir a răspuns:

Ori face misto de tine ori se lasa mai greu ori nu ai procedat corect.Nu cred ca este chiar ok sa ai ceri tel asa din prima. Uite-te si tu la cum se comporta fata de tine nu este chiar asa greu sa iti dai seama cand o fata te place.Iti doresc bafta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| doika a răspuns:

Pai poate se da la tine ca sa faca pe cineva gelos si poate nu te place laughing...da poate ii rusine de tine si de aia face asa ar fi inteligent sa o intrebi