| Lillystar a întrebat:

Sall. as vrea sa stiu daca Hannah Montana este un serial sau poate chiar si o cintareata pop din zilele noastre?

Răspuns Câştigător
| Amy240 a răspuns:

Si una si alta. In realitate o cheama Miley Cyrus este cantareata de muzica pop dar din nefericire sa drogat sad. Sper ca te-am ajutat happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,este un serial

| M25M a răspuns:

Este serial, protagonista este cantareata si o cheama Miley Cyrus.

| LolaLollita a răspuns:

Este un serial, acolo joaca rol dublu: Miley Cirus/ Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana este un serial, din cate stiu eu e Molly Cyrus joaca rolul

| WinxSirenix a răspuns:

Hanna Montana e numele ei de scena.
Pe ea o cheama Maili.

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Inainte a fost tot ce ai spus tu acolo laughing acum e o tarfa