| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Ati avut vreodata o problema exact asa cu calculatorul? Intr-o zi cand am vrut sa-mi intru pe mess nu mia intrat, peste doua zile n-a mers nici torrrentul, iar peste trei zile nu a aparut nimic pe ecran este gol. Nici macar imaginea de fundal n-o mai arata. Nu putem intra pe nimic nici macar din bara.

Răspuns Câştigător
| mihai_2762 a răspuns:

Ai putea sa il formatezi daca iti mai face figura asta inca odata. e prima oara cand aud de asa ceva. mie mi-a murit laptopul de totbig grinbafta