| lDany2000 a întrebat:

Sall! DECI mai repet inca odata, am 13 ani MA inteapa in partea stanga si in partea dreapta dar mai putin cand imi este frica simt ca nu am suficient aer si atunci cand ma inteapa tot timpul imi este frica ca o sa fac infarct nu pot sa imi scot asta din cap mama este asistent pe ambulanta si imi spune tot felul de cazuri mi-a facut EKG+Ecocardiografie+Analise si toate au iesit perfesc dar tot ma inteapa.ma puteti ajuta? va rog foarte mult!
Fundita!

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Vorbeste cu mama ta, cu medicul de familie

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Si pe mine ma mai inteapa, dar ignor, la tine este deja psyhic, eu ma mai lucrat cu oameni de asta care zic povesti de pe ambulanta, dar ii ca rahatul chestia asta.