| YunoGasaiEceaMaiTARE a întrebat:

Sall! Funda!
-Ce sa aleg dintre
-cea mai buna prietena am ea si pe care o plac si e cuminte.
-ori cinevaun baiat ca mine cam o fire ca a mea.Cu baiatu am mai fost amici de la gradinita si de cand a plecat un amic s-a schimbat muult.
Deci ce sa aleg.
Imi place de fata si pare sa-i placa si ei de mine ca cam nu prea poeate vorbi cu mine si are voce mai subtire si e imbujorata.
Deci ce sa aleg?
Scz daca v-ati plictisit!

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Pai,cum zicea si @SFC
cine te-a pus sa alegi? Si daca chiar e obligatoriu sa alegi, as opta pentru fata, pentru ca persoanele de sexe diferite se inteleg mai bine!
Deci. fata!
Si nu m-am plictisit, multumesc de grija!
Pa`pa!

2 răspunsuri:
| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Eu zic prima variantă!

| UkD a răspuns:

Nu stiu exact, deci cel care ti-a cerut sa alegi intre ei doi, este cel care nu ti-e prieten destul cat sa iti lase timp si pentru alte persoane. So, din punctu meu de vedere, alege persoana care nu ti-a cerut sa faci o alegere. Funda?>.< o.O