| apostola a întrebat:

SALL. SINT ADA! HEI! AM 15 ANI SINT LA STIINTE SOCIALE, IN CRAIOVA. big grin AM INTRAT CU CEA MAI mare medie 9.93 si sint mandra de mine. :d nu am optat pentru cel mai bun liceu pentru ca n-au vrut parintii. :p am o colega super enervanta( eu sint in banca a doua din mijloc), e in spatele meu, imi toaca nervii cu disperare. eu sint sefa clasei, pentru ca asa au vrut ei. in fine, nu stiu ce sa fac cu andreea aia. offf chiar nu mai suport! sincer, ma striga, ma intreaba cine-i de servici, cine e absent, cum mi-a dat la ex. nu stiu care, la teste ma abuzeaza"...vai ce-mi face! ma striga ma ciupeste, ma ghionteste ma trage,,. in ore ma striga ma cheama, ma inteapa. e nebuna rau! imi cere temel, si eu ca o proasta ii dau pentru ca se milogeste toata pauza. ma enerveaza, serios. daca nu le dau temel, zic ca-s rea, zgarcita, etc... dar nu e asa,,, chiar am o inima buna. cand lipseste imi cere caietele, si nu vreau sa le dau. nu stiu de ce. si pna la urma se milogeste 7 ore si ii i le dau. daca nu-i raspund se supara si tot zice:bun, bun. lasa lasa. ma supar, vezi tu,"ea imi zice de inaintea orei sa o ajut la test, sa-i soptesc, sa-i fac nu stiu ce desen. HELLLOO!? SCrie pe fata mea proasta? ce Domne, iarta-ma sa fac? jur ca nu mai stiu. Ma puteti ajuta? Orice sfat e f bun. happy

Răspuns Câştigător
| DrasticMemories a răspuns:

1. muta-te de langa ea.
2. nu mai da nimanui temele tale. sunt facute de tine pe munca ta, nu vad rostul.
3. iti pasa daca se supara?
4. desigur ca ei vad ca pe fata ta scrie proasta, chiar daca esti doar de treaba.
5. ori vorbesti cu dirigintele/parintii, ori iei atitudine si te schimbi in fata lor. fi mai aroganta, mai sictirita, spune-le in sila ca nu ai chef sa le dai temele si ca nu iti pasa daca se supara.
atunci vei vedea cui ii pasa sa fie langa tine si cui nu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja mi-e foarte greu sa ma impac cu mine dupa ce-am acceptat sa citesc textul asta.
Imi amintesti (cu scarba) de o colega, tot Ada o cheama si e la fel de retarda ca tine. Probabil dementa se trage de la prenume.
Daca-ti citesti intrebarea din nou, gasesti ceva non-Socola in ea?