| XanderLightBow a întrebat:

Sall sunt in a V-a si imi place o fata! Cum sa-i spun ca o plac si daca ma place si ea pe mine? Ce glume sa-i spun?

3 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Sincer... ti-as spune sa stai cuminte pe locul tau. k inca esti pica cam micut big grin
e o chestie care nu ai spus-o. fetita e mai mare. mai mica?
mai trebuie cv detalii happy cat despre glume. nu inteleg dc vrei glume.
daca uh vrei sa ii spui k o placi. pur si simplu mergi la ea si vb cu ea big grin (doar sa nu o speri. te-as sfatui sa mai asteptzi pica poate sa o cunosti) fatzi curaj si nu mai pierde timpul scriind intrebarile aici k sunt sigura k si uh le sti raspunsul tongue

| ionutzul31 a răspuns:

Te duci si ii spui ca o placi.THAT'S IT!

| Ramonaaaa a răspuns:

Cand te duci sa ii spui unei fete ca o placi trebuie sa fii cat mai sigur pe tine si cat de cat serios nu sa te duci la ea si sa incepi cu bancuri cu Bula ca deja nu tine :p.
Incearca sa faci rost de id ei de mess si,daca te intreaba,de unde il ai ii spui ca dintrtr-un schimb de liste.Te bagi in seama cu ea printr-un mass sau printr-un "Buna! Ce faciiii happy?".
O cunosti mai bine,ca sa nu intri la vanatoare fara pusca ca sa zic asa happy.
Vezi ce pasiuni are,ce hobbyuri are,in ce cerc de prieteni se invarte,etc si apoi, dupa ce ajungeti macar la stadiul de PRIETENI, poti sa ii marturisesti ca o placi.