| Mariusone123 a întrebat:

am 13 ani aproape 14 undeva pe la 60-70 kg nu stiu sigur 1.72 aproximativ cred ca am un pic mai mult ce ziceti este normal?

Răspuns Câştigător
| NoLiesJustLove a răspuns:

Este bine pentru ca esti inalt, daca erai mai slab nu iti statea bine

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este normal

| FearOfTheDark a răspuns:

Da,este normal.

| MariaVictoria a răspuns:

Buna.
Esti inalt, si greutatea este buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Simona a răspuns:

Mai bine mergi la un medic, daca simti ca ceva nu este in regula.

| AtateaConditii a răspuns:

Esti mai inalt ca minelaughing si eu am 16 ani. Las ca e bine sa fii mai solid.

| SurprizeWow a răspuns:

Dacă te simţi tu bine în pielea ta, asta e cel mai important. Eu am 1.86 si m-am ingrasat de la 84 kg la 116 kg, dar incet-incet am slabit din nou. Cel mai important e sa fi sanatos si sa te simti bine in pielea ta.

| Resurrection a răspuns:

Da,de ce sa nu fie normal.Eu am unii prieteni care la 14 ani aveau 1.77+

| darrio2007 a răspuns:

Intra aici. Puneti dimensiunile si vezi unde te incadrezi:http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html

| CatalinaKaty a răspuns:

La 1.72 e bine

| Mariusone123 explică:

Ms pentru raspunsuri la toti sunt indecis cui sa-i dau funda oricum eu ma simt foarte bine alerg destul de repede adica in fiecare an la sport la rezistenta iau locul 2 desi sunt cam greoi laughing joc fotbal foarte bine sunt printre cei mai buni din clasa la fotbal happy