| crisza a întrebat:

am nevoie de ajutor.am de facut la scola o scrisoare pentru primar. cine are o idee? funda care are rasp cel mai mistolaughing

Răspuns Câştigător
| girlfashion a răspuns:

DOMNULE PRIMAR!
subsemnata cum te chima ...ma dresez dumneavoastra cu rugamintea de a imi imprumuta cateva zile functia dumneavoastra deoarece datorita crizei financiare precare care se afla acum pe teritoriul tari noastre am pierdut o mica parte din buget.la adresa dv au fost aduse din cunostintele mele mai ulte reclamati cu privire ca dv,, domnule primar´´iubiti mai mult caprele ca persoane. faceti mai mult laba decat va spalati pe fata si atingeti mai mult vacile decat pe nevasta dumneavoastra ...prin urmare as vrea sa va ajut! multumesc anticipat