| Simionov_Maria_1997 a întrebat:

Am nevoie de parerea BAIETILOR: Baieti, ce credeti despre fete? tongue happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Maria nu poti afirma ceva despre un numar foarte mare de persoane,fiecare are o personalitate diferita,gandire propie in functie de educatie,inteligenta, eu nu vad diferente negative,pozitive intre ambele sexe, sunt femeii inteligente,ipocrite, cwrve,materiliste,false,perverse,manipulatoare da sunt si barbati mincinosi,falsi, manipulatori, ipocriti, inteligenti, prosti etc

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing laughing

| Bacemi a răspuns:

Ce sa cred? Avem nevoie de ele in aceeasi masura in care si ele au nevoie de noi. Atata timp cat vorbim de persoane mature care pun binele unei relatii mai presus de amorul propriu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Fetele (unele)sunt atat de...minunate..firave..intelegatoare..vesle,atragatoare,inteligente sau care inspira atata pozitivitate si stare de bine dar pot fi unele si increzute, nesimtite, needucate care vor sa para ceea ce nu sunt

Ador fetele care il inteleg pe baiat in toate problemele care pot sa apara pentru el, fetele care sunt inteligente si politicoase, care daca iti ofera un zambet simti ca ti-au oferit Luna de pe cer..care numai prezenta lor aduce fericire ..Si imi plac fetele ''feminine'' nu cele care se comporta ca niste baieti.

Ador vocea subtire de fata care exprima gingasie si inocenta (cateodata) si mai ales fata care te accepta asa cum este fiindca te iubeste.

Si imi plac unele zambete ale fetelor.Te simti atat de magic cand o fata iti zambeste.

Hai ca devin romantic de acumarolling on the floor))

Dar exista si fete care isi bat joc de numele de ''fata''. unele care fumeaza vreo 10 kg de tigari pe ani si se gandesc numai la sex.Si consider ca e urat sa vezi o fata care fumeaza.happy Vad fumatul ca pe ceva masculin si oricum a fuma fiind fata exprima asa putina''respingere''.

Fetele sunt fiinte frumoase.Magice.Dar doar atunci cand isi respecta atributia de ''a fi fata''.Mai ales cand raman fete.Feminine.Gingase.Firave.Romantice.Vesele.Amabile.Politicoase.Intelegatoare.Iubitoare

etc

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

In legatura cu ce?

Sunt o companie placuta, mai ales daca au si ceva in cap, nu le suport pe alea super increzute. Nu stiu, spune si tu mai exact...

| T0T a răspuns:

Păi în general sunt niște ființe frumoase dar rele. Acum depinde și de fiecare fată în parte. E doar părerea mea.

| OldSoul a răspuns:

Toate sunt frumoase la aspect, dar putine si in interior.

| J0B0MAT a răspuns:

Eu sunt fata...dar stiu ca la foarte multi le e frica de fete.

| LoveSleep a răspuns (pentru J0B0MAT):

La toți. Ne îngrozesc chiar.
Spune-le, Ray!

| J0B0MAT a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti trai cu ele dar nici fara ele.

ps. As adauga ca sunt si cam imature ( multe ). Multe inca stau cu parintii in casa sau pe banii lor si se dau mari mature, nemuncind o zi in viata lor. Penibil. Dar mai sunt si alea care sunt indipendente si merita tot respectul, din pacate foarte putin

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Niste fiinte foarte complexe, cu un mod de gandire interesant si niste stari schimbatoare extraordinare, dar nu suntem dati pentru intelegere, ci pentru relationare si iubire.