| Cehin13 a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare:
Care este relatia(legatura) dintre sanatate si frumusete?

Răspuns Câştigător
| ghtm a răspuns:

Un om nu ar putea fi frumos daca nu ar avea sanatate! Frumuseatea depinde de sanatate!
Cred ca asta e!

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu e nicio legatura.

| Privacy a răspuns:

Cand esti sanatos se vede si asta te face frumos. Cand corpul tau sufera, frumusetea paleste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://clinicaverde.ro/articole.php?id_s=19
Te pup!

| Ex89 a răspuns:

Pai daca esti sanatoasa se vede in exterior, radiezi, esti vesela, sociabila caracteristice frumusetii, dar daca esti bolnava se vede in exterior esti mai retrasa, morocanoasa, ai senzatia ca altii te dau la oparte, nu mai radiezi.

| Auslesse a răspuns:

Cu cat esti mai sanatoasa, cu atat esti mai frumoasa! si cu asta am spus tot.